Property Sale
Sale
$257,732
DeedBook 3897, Page 118
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,468 | +3.3% |
| 2024 | $9,164 | +2.2% |
| 2023 | $8,969 | +1.2% |
| 2022 | $8,866 | +1.9% |
Year Built: 2004
217 Nathan Hale Dr
Residential
207 Nathan Hale Dr
Residential
185 Nathan Hale Dr
Residential
186 Nathan Hale Dr
Residential
164 Nathan Hale Dr
Residential