Property Sale
Sale
$234,070
DeedBook 3845, Page 256
Year Built: 2004
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,252 | +3.3% |
| 2024 | $7,020 | +2.2% |
| 2023 | $6,870 | +1.2% |
| 2022 | $6,791 | +1.9% |
Year Built: 2004
118 Beacon Dr
Residential
120 Cypress Ct
Residential
117 Beacon Dr
Residential
178 Rittenhouse Dr
Residential
104 Braddock Ln
Residential