Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,173 | +3.3% |
| 2024 | $5,007 | +2.2% |
| 2023 | $4,900 | +1.2% |
| 2022 | $4,844 | +1.9% |
Year Built: 1957
266 Somerset Rd
Residential
1023 Salem Ave
Residential
272 Somerset Rd
Residential
259 Somerset Rd
Residential
269 Somerset Rd
Residential