Skip to content

338 Marion AveWestville, NJ 08093

Built 1977

Last Sale Date
Oct 2, 2024

Property Information

Block50
Lot1
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page6

Building Details

Building Class16
Description1.5SF POOL
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage1,632
Acreage0.31

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$43,000
31%
Improvement Value:$94,800
69%
Total Assessment$137,800

Sale
$0

Property Built

Built

Year Built: 1977