Property Sale
Sale
$0
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2022 | $114 | +1.9% |
| 2021 | $112 | +2.3% |
| 2020 | $109 | +2.8% |
| 2019 | $107 | +2.1% |
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.