Skip to content

27 Marion AveWestville, NJ 08093

Last Sale Date
Oct 2, 2024

Property Information

Block57
Lot3
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page6

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$37,700
90%
Improvement Value:$4,200
10%
Total Assessment$41,900

Sale
$0