Property Sale
Sale
$222,000
Sq Ft844DeedBook 6602, Page 203Recorded12/27/2021
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,644 | +3.5% |
| 2024 | $4,487 | +2.3% |
| 2023 | $4,386 | +1.2% |
| 2022 | $4,332 | +2.1% |
Year Built: 1960
262 Cornell Ave
Residential
544 Allegheny Rd
Residential
613 Hamilton Rd
Residential
501 University Blvd
Residential
563 Lehigh Rd
Residential