Property Sale
Sale
$47,000
DeedBook 1371, Page 656
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,242 | +3.4% |
| 2024 | $6,034 | +2.3% |
| 2023 | $5,900 | +1.2% |
| 2022 | $5,830 | +2.0% |
Year Built: 1977
103 Hampshire Ct
Residential
128 Hampshire Dr
Residential
18 Rygate Ave
Residential
215 Sturbridge Ct
Residential
216 Hampshire Dr
Residential