Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1872
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,270 | +3.3% |
| 2024 | $6,069 | +2.2% |
| 2023 | $5,940 | +1.2% |
| 2022 | $5,871 | +1.9% |
Year Built: 1872
803 May Ave
Residential
2511 County House Rd
Residential
1634 Cooper St
Residential
1719 Almonesson Rd
Residential
851 Walnut Ave
Residential