Skip to content

750 Virginia AveWoodbury, NJ 08096

Vacant Land

Last Sale Price
$20,000
Last Sale Date
Jul 3, 2013

Property Information

Block87
Lot7
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityDeptford Twp
Tax Map Page9

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings0
Zoning---
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$3,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$3,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$129+3.3%
2024$125+2.2%
2023$122+1.2%
2022$121+1.9%
Property History
Sales1