Property Sale
Sale
$129,000
Sq Ft1,216DeedBook 6261, Page 46Recorded3/25/2020
Year Built: 1966
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,041 | +5.6% |
| 2024 | $4,776 | +1.0% |
| 2023 | $4,729 | +4.1% |
| 2022 | $4,545 | -0.1% |
Year Built: 1966
233 Carson Ave
Residential
135 Thompson Ave
Residential
126 S Mellon Ave
Residential
119 Marshall Ave
Residential
357 Memorial Ave
Residential