Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
150 South School StGibbstown, NJ 08027
Church/Charitable
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Sep 30, 2010
Property Information
Block85
Lot9
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityGreenwich Twp
Tax Map PageM20
Building Details
Building Class---
Description1SB
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.42
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$177,000
17%
Improvement Value:$842,700
83%
Total Assessment$1,019,700
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.