Skip to content

855 Bridgeton Pk(Unit T01)Sewell, NJ 08080

Last Sale Date
Sep 27, 2024

Property Information

Block273
Lot2.03
QualifierT01
CountyGloucester
MunicipalityMantua Twp
Tax Map Page50

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$267,300
100%
Total Assessment$267,300

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$6,883+251.7%
2024$1,957-27.7%
2023$2,706+0.8%
2022$2,685+1.7%
Property History

Property Sale

Sale
$0