Skip to content

260 Morton AvePaulsboro, NJ 08066

Vacant Land
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Aug 15, 2025

Property Information

Block118.01
Lot3
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityPaulsboro Boro
Tax Map Page11

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.12

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$17,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$17,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$766+0.1%
2024$765+3.9%
2023$736+0.6%
2022$732+3.2%
Property History

No events match the selected filters.