Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,039 | +0.1% |
| 2024 | $8,031 | +3.9% |
| 2023 | $7,732 | +0.6% |
| 2022 | $7,684 | +3.2% |
Year Built: 1985
1738-1740 Overbrook Ave
Residential
109 E Washington St
Residential
644-646 Billings Ave
Residential
225 W Adams St
Residential
44-46 Capitol St
Residential