Skip to content

252 Mantua AvePaulsboro, NJ 08066

Last Sale Date
Feb 18, 2015

Property Information

Block12
Lot1
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityPaulsboro Boro
Tax Map Page2

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage4.68

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$142,000
62%
Improvement Value:$87,100
38%
Total Assessment$229,100

Sale
$0