Skip to content

W Monroe St(Block 57 Lot 2)Paulsboro, NJ 08066

Last Sale Date
Dec 13, 2013

Property Information

Block57
Lot2
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityPaulsboro Boro
Tax Map Page9

Assessment

Land Value:$86,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$86,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2015$2,839+22.5%
2014$2,318+1.1%
2013$2,293-0.5%
2012$2,305+5.7%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 5156, Page 140