Property Sale
Sale
$45,000
DeedBook 4991, Page 318
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,074 | +0.1% |
| 2024 | $4,071 | +3.9% |
| 2023 | $3,919 | +0.6% |
| 2022 | $3,895 | +3.2% |
Year Built: 1920
212 W Washington St
Residential
913 Chestnut St
Residential
26 Roosevelt St
Residential
222 W Washington St
Residential
258 W Washington St
Residential