Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
125 Stage Coach Rd(Unit QFARM)Sicklerville, NJ 08081
Farm (Qualified)
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 10, 2013
Property Information
Block109.23
Lot5
QualifierQFARM
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page1806
Building Details
Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningR
Sq Footage---
Acreage28.97
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$23,000
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$23,000
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $851 | +5.7% |
| 2024 | $805 | +15.0% |
| 2023 | $700 | +9.0% |
| 2022 | $642 | -16.1% |
Property History
No events match the selected filters.