Skip to content

Richmond Dr(Block 110 Lot 18.01)Sicklerville, NJ 08081

Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 30, 1981

Property Information

Block110
Lot18.01
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page1803

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningPR1
Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$22,600
94%
Improvement Value:$1,500
6%
Total Assessment$24,100

Tax History

YearProperty taxesChange
Property History

No events match the selected filters.