Skip to content

120 Stage Coach RdSicklerville, NJ 08081

Farm (Qualified)
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Sep 24, 2025

Property Information

Block112.01
Lot7.05
QualifierQFARM
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page1903

Building Details

Building Class---
DescriptionWMP 14-24
Dwellings---
ZoningHC
Sq Footage---
Acreage8.67

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$2,700
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$2,700

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$100+7.0%
2024$93+4.7%
2023$89+14.8%
2022$78-14.7%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$6,000
DeedBook 6946, Page 54Recorded12/11/2023