Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
318 Westminster BlvdBlackwood, NJ 08012
Public Property
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Aug 30, 1971
Property Information
Block116.01
Lot11.02
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page2008
Building Details
Building Class---
DescriptionBASKET/TENNIS
Dwellings---
ZoningINS
Sq Footage---
Acreage2.18
Owner Mailing
Street
City / State / ZIP
Assessment
Land Value:$112,000
92%
Improvement Value:$9,400
8%
Total Assessment$121,400
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.