Skip to content

Mc Kinley AveBlackwood, NJ 08012

Last Sale Date
Dec 8, 2024

Property Information

Block153
Lot1.01
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page22

Building Details

Building Class---
DescriptionPARKING
Dwellings---
ZoningHC
Sq Footage---
Acreage0.14

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$29,400
79%
Improvement Value:$7,800
21%
Total Assessment$37,200

Sale
$0