Property Sale
Sale
$65,239
DeedBook 1513, Page 946
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,918 | +2.9% |
| 2024 | $5,752 | +4.7% |
| 2023 | $5,493 | +1.5% |
| 2022 | $5,410 | -2.9% |
Year Built: 1985
306 Surrey Ct
Residential
216 Boothby Ct
Residential
320 Surrey Ct
Residential
226 Boothby Ct
Residential
502 Shetland Ct
Residential