Property Sale
Sale
$26,600
DeedBook 1257, Page 534
Year Built: 1973
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,239 | +2.9% |
| 2024 | $4,120 | +4.7% |
| 2023 | $3,934 | +1.5% |
| 2022 | $3,875 | +8.5% |
Year Built: 1973
9 John Morton Bldg
Residential
37 Fomalhaut Ave
Residential
8 William Paca Bldg
Residential
7 Samuel Chase Bldg
Residential
3 Samuel Chase Bldg
Residential