Skip to content

330 Greentree RdSewell, NJ 08080

Last Sale Date
Jan 20, 2023

Property Information

Block193
Lot4.06
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page2504

Building Details

Building Class---
DescriptionCHURCH
Dwellings---
ZoningHC
Sq Footage---
Acreage4.43

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$421,500
58%
Improvement Value:$309,000
42%
Total Assessment$730,500

Sale
$0