Skip to content

10 Skelly LnSewell, NJ 08080

Built 1993

Last Sale Price
$359,900
Last Sale Date
Jul 27, 2018

Property Information

Block198.10
Lot61
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page2806

Building Details

Building Class17
DescriptionWINTHROP
Dwellings1
ZoningR
Sq Footage2,949
Acreage---

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$65,100
19%
Improvement Value:$279,800
81%
Total Assessment$344,900

Sale
$359,900
DeedBook 5916, Page 78

Property Built

Built

Year Built: 1993