Property Sale
Sale
$171,000
DeedBook 2883, Page 1
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,344 | +2.9% |
| 2024 | $9,081 | +4.7% |
| 2023 | $8,672 | +1.5% |
| 2022 | $8,540 | +0.1% |
Year Built: 1987
8 Greenleigh Dr
Residential
22 John Dr
Residential
3 Ridge Ct
Residential
3 Peak Pl
Residential
9 Peak Pl
Residential