Property Sale
Sale
$115,995
DeedBook 1688, Page 169
Year Built: 1987
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,040 | +2.9% |
| 2024 | $8,786 | +4.7% |
| 2023 | $8,390 | +1.5% |
| 2022 | $8,263 | -7.0% |
Year Built: 1987
31 Nancy Ln
Residential
16 Nancy Ln
Residential
43 Nancy Ln
Residential
37 Nancy Ln
Residential
24 Nancy Ln
Residential