Property Sale
Sale
$239,000
Sq Ft1,446DeedBook 6206, Page 140Recorded12/11/2019
From:
To:
Year Built: 1962
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,979 | +2.9% |
| 2024 | $7,754 | +4.7% |
| 2023 | $7,405 | +15.1% |
| 2022 | $6,434 | +11.4% |
From:
To:
Year Built: 1962
1014 Putnam Pl
Residential
911 Plymouth Pl
Residential
709 Jefferson Dr
Residential
343 Johnson Rd
Residential
719 Shawnee Rd
Residential