Skip to content

481 Delsea DrSewell, NJ 08080

Last Sale Date
Jan 20, 2023

Property Information

Block46
Lot1
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page6

Building Details

Building Class17
DescriptionCHURCH&PARSONAG
Dwellings1
ZoningINS
Sq Footage1,886
Acreage14.28

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$604,800
68%
Improvement Value:$281,200
32%
Total Assessment$886,000

Sale
$0