Property Sale
Sale
$125,000
From:
To:
Sq Ft1,353DeedBook 5665, Page 112Recorded6/6/2017
From:
To:
Year Built: 1998
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,968 | +2.9% |
| 2024 | $4,828 | +4.7% |
| 2023 | $4,611 | +1.5% |
| 2022 | $4,541 | +10.0% |
From:
To:
Year Built: 1998
111 B Pristine Pl
Residential
51 K Pristine Pl
Residential
69 M Pristine Pl
Residential
77 N Pristine Pl
Residential
89 P Pristine Pl
Residential