Skip to content

301 Hollydell DrSewell, NJ 08080

Other School

Last Sale Price
$270,000
Last Sale Date
Sep 28, 2005

Property Information

Block52.02
Lot1.09
QualifierC000A
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page7.08

Assessment

Land Value:$96,000
21%
Improvement Value:$369,000
79%
Total Assessment$465,000

Sale
$270,000
DeedBook 4103, Page 229