Skip to content

315 Thies RdSewell, NJ 08080

Last Sale Date
Nov 25, 2019

Property Information

Block82.92
Lot25.01
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page1213

Building Details

Building Class---
DescriptionUTILITY BLDG
Dwellings---
ZoningINS
Sq Footage---
Acreage0.22

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$31,000
89%
Improvement Value:$3,700
11%
Total Assessment$34,700

Sale
$0