Property Sale
SaleMulti
$73,000
DeedBook 1483, Page 951
Year Built: 1978
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,481 | +2.9% |
| 2024 | $9,214 | +4.7% |
| 2023 | $8,799 | +1.5% |
| 2022 | $8,666 | +6.6% |
Year Built: 1978
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.