Property Sale
Sale
$125,000
DeedBook 3827, Page 239
Year Built: 1988
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,561 | +2.9% |
| 2024 | $4,433 | +4.7% |
| 2023 | $4,233 | +1.5% |
| 2022 | $4,169 | +4.1% |
Year Built: 1988
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.