Skip to content

Laurel Ave(Block 87 Lot 4.01)Sicklerville, NJ 08081

Last Sale Date
Nov 25, 2019

Property Information

Block87
Lot4.01
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page1501

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
ZoningHC
Sq Footage---
Acreage0.14

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$2,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$2,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$89+3.2%
2024$86+4.7%
2023$82+1.5%
2022$81+1.2%
Property History

Property Sale

Sale
$0