Skip to content

123 Egg Harbor Rd Ste 106Washington Twp, NJ 09406

Last Sale Date
Nov 25, 2019

Property Information

Block8
Lot1.05
QualifierC106
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page1

Assessment

Land Value:$44,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$44,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,642+2.9%
2024$1,596+4.7%
2023$1,524+1.5%
2022$1,501+5.6%
Property History

Property Sale

Sale
$0