Skip to content

111 Egg Harbor RdSewell, NJ 08080

Last Sale Date
Nov 25, 2019

Property Information

Block8
Lot2.02
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWashington Twp
Tax Map Page0001

Building Details

Building Class---
DescriptionCOMMON AREA
Dwellings---
ZoningCI
Sq Footage---
Acreage0.39

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:N/A
0%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment---

Tax History

YearProperty taxesChange
1992$1,338+9.9%
1991$1,217-43.2%
1990$2,142
Property History

Property Sale

Sale
$0