Skip to content

110 N Broad StWoodbury, NJ 08096

Last Sale Date
Dec 28, 2011

Property Information

Block121
Lot1
QualifierC0004
CountyGloucester
MunicipalityWoodbury City
Tax Map Page29

Building Details

Building Class---
Description1SB - OFFICE

Assessment

Land Value:$30,000
24%
Improvement Value:$95,000
76%
Total Assessment$125,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$6,014+3.7%
2024$5,800+3.2%
2023$5,623-2.8%
2022$5,782+3.5%
Property History

Property Sale

Sale
$0
DeedBook 4928, Page 54