Skip to content

1018 Washington AveWoodbury, NJ 08096

Last Sale Date
Jul 5, 2024

Property Information

Block131
Lot2
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWoodbury City
Tax Map PageM32

Building Details

Building Class---
Description1SM
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.78

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$175,500
40%
Improvement Value:$263,700
60%
Total Assessment$439,200

Sale
$0