Property Sale
Sale
$35,900
DeedBook 1360, Page 1169
Year Built: 1945
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,169 | +3.8% |
| 2024 | $6,905 | +3.3% |
| 2023 | $6,686 | +6.0% |
| 2022 | $6,308 | +3.6% |
Year Built: 1945
216 S Maple Ave
Residential
40 Hopkins St
Residential
226 S Maple Ave
Residential
83 Aberdeen Pl
Residential
33 Hess Ave
Residential