Property Built
Built
Year Built: 1950
Year Built: 1950
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,864 | +3.7% |
| 2024 | $4,691 | +3.2% |
| 2023 | $4,547 | +9.8% |
| 2022 | $4,143 | +3.5% |
Year Built: 1950
718 N Evergreen Ave
Residential
822 N Evergreen Ave
Residential
60 Packard Ave
Residential
25 Bellevue Ave
Residential
218 Deptford Ave
Residential