Skip to content

27 Packard AveWoodbury, NJ 08096

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 4, 2005

Property Information

Block97.01
Lot21
Qualifier---
CountyGloucester
MunicipalityWoodbury City
Tax Map PageM24

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.11

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$18,200
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$18,200

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$876+3.7%
2024$844+3.2%
2023$819-34.7%
2022$1,254+3.5%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$3,850
DeedBook 1521, Page 727