Property Sale
Sale
$340,000
From:
To:
Sq Ft1,008DeedBook 9816, Page 407Recorded4/19/2024
From:
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,796 | +4.4% |
| 2024 | $6,511 | +2.8% |
| 2023 | $6,332 | +1.9% |
| 2022 | $6,216 | -10.5% |
From:
To:
Year Built: 1920
826 Jf Kennedy Blvd
Residential
826 Jf Kennedy Blvd
Residential
826 Jf Kennedy Blvd
Residential
207-209 Prospect Ave
Residential
435 Avenue E
Residential