Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,942 | +4.2% |
| 2024 | $8,580 | +2.7% |
| 2023 | $8,353 | +1.8% |
| 2022 | $8,206 | -3.4% |
Year Built: 1920
24 E 34th St
Residential
19 W 30th St
Residential
24 Willow St
Residential
217 Prospect Ave
Residential
12 W 36th St
Residential