Skip to content

667-675 Avenue CBayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Feb 9, 2023

Property Information

Block157
Lot15.02

Sq Footage---
Acreage0.18

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$257,100
17%
Improvement Value:$1,270,000
83%
Total Assessment$1,527,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2010$23,930+52.5%
2009$15,690
Property History

Property Sale

Sale
$0