Skip to content

94-96 W 28th StBayonne, NJ 07002

Built 1900
Church/Charitable
Love it? Save it.
track changes

Overview

Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Apr 4, 2024

Property Information

Block170
Lot24.01

Dwellings---
ZoningR-2
Sq Footage---
Acreage0.21

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$269,700
30%
Improvement Value:$640,900
70%
Total Assessment$910,600

Tax History

YearProperty taxesChange
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$1
DeedBook 9814, Page 295

Property Built

Built

Year Built: 1900