Skip to content

24-30 E 25th StBayonne, NJ 07002

Last Sale Date
Feb 9, 2023

Property Information

Block191
Lot10.01

Sq Footage---
Acreage0.33

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$310,300
19%
Improvement Value:$1,288,100
81%
Total Assessment$1,598,400

Sale
$0