Skip to content

519 Broadway(Block 196 Lot 3.01)Bayonne, NJ 07002

Vacant Land

Last Sale Price
$10
Last Sale Date
Jun 24, 2016

Property Information

Block196
Lot3.01

Assessment

Land Value:$3,326,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$3,326,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$98,667+4.0%
2024$94,908+2.6%
2023$92,546+1.8%
2022$90,949-49.4%
Property History

No events match the selected filters.